Ta strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk wizyt użytkowników. Akceptuję / Zamknij

Ta, która pomaga zrozumieć – Anna Dymek Animal Communicator

 Anita Suchocka, dn. 04/12/2019, kategoria: portret

Czułam, że Księga Przywołania zamyka bardzo ważny rozdział w moim życiu. Byłam gotowa na następny. Przez kilka pierwszych tygodni po premierze albumu byłam pełna energii do tworzenia dalszych historii. Potem przyszło życie, zmęczenie, codzienność i coś we mnie zgasło. Dobrze mi było na tyle, by zapomnieć o czymś więcej. Potem napisała do mnie Ona, Ania z drugiego końca Polski, która pomaga zrozumieć zwierzęta (jak się okazało i wiele więcej). W liście napisała, że szukała rok odpowiedniej osoby, a potem trafiła na mnie i wiedziała, że tak ma być. Wtedy jeszcze myślałam, że to będzie bardzo ciekawa sesja, nie sądziłam, że będzie to dla mnie zaproszenie do nowego świata. Że mnie wzruszy do łez, napełni magią i otworzy przede mną nowe ścieżki. Magię ma się w sercu, w okruchach ziemi pod paznokciami. Prawdę niosą spojrzenia i milczenie, więź i przestrzeń. Rozmawiała z całym światem dookoła, często bez słów. Słuchała, przede wszystkim tego co czuje w sobie. To jest prawda.

To była dla mnie przepiękna lekcja o szacunku, równouprawnieniu i o tym, że coś nadal dobija się we mnie od środka. Do następnego, Aniu. To było nasze pierwsze, ponowne spotkanie, ale z pewnością nie ostatnie.

animal communicator anita suchocka (1)

animal communicator anita suchocka (2) animal communicator anita suchocka (3) animal communicator anita suchocka (4) animal communicator anita suchocka (5) animal communicator anita suchocka (6) animal communicator anita suchocka (7) animal communicator anita suchocka (8) animal communicator anita suchocka (9) animal communicator anita suchocka (10) animal communicator anita suchocka (11) animal communicator anita suchocka (12) animal communicator anita suchocka (13) animal communicator anita suchocka (14) animal communicator anita suchocka (15) animal communicator anita suchocka (16) animal communicator anita suchocka (17) animal communicator anita suchocka (18) animal communicator anita suchocka (19) animal communicator anita suchocka (20) animal communicator anita suchocka (21) animal communicator anita suchocka (22) animal communicator anita suchocka (23) animal communicator anita suchocka (24) animal communicator anita suchocka (25) animal communicator anita suchocka (26) animal communicator anita suchocka (27) animal communicator anita suchocka (28) animal communicator anita suchocka (29) animal communicator anita suchocka (30) animal communicator anita suchocka (32) animal communicator anita suchocka (33) animal communicator anita suchocka (34) animal communicator anita suchocka (35)

Na zdjęciach: Anna Dymek Animal Communicator