Ta strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk wizyt użytkowników. Akceptuję / Zamknij

PRAWDA W PORTRECIE

E-book jest już w sprzedaży!

 

KUP TERAZ
WIĘCEJ

W POSZUKIWANIU PRAWDY

Gdyby twoje serce krzyczało zwolnij, nie pędź jak wszyscy, posłuchasz go?

Nazywam się Anita Suchocka i jestem fotografką, która swoje spełnienie odnalazła między innymi w utrwalaniu prostych, niezwykłych historii. Za mną wiele krętych ścieżek, poszukiwań i kryzysów, z których wyciągnęłam lekcje.

Stworzyłam ten e-book, by pomóc Ci uniknąć wielu błędów. Dzięki temu znacznie szybciej odnajdziesz radość z pracy w zgodzie z samym sobą. Jeśli szukasz naturalności, lekkości ujęć, jeśli czujesz, że portret jest czymś więcej niż ładnym obrazkiem i potrzebujesz pomocy, by odkryć, okiełznać i utrwalić to "więcej", chętnie Ci w tym pomogę.

Zapraszam Cię do mojej fotograficznej bajki.


CO ZNAJDZIESZ W E-BOOKU

  • Opowiem Ci o tym, czego nauczyłam się przez ponad 10 lat pracy w zawodzie.
  • Przeanalizuję swoje błędy i powiem, dlaczego nie ma sukcesu bez poświęcenia.
  • Przeczytasz o kryzysach w pracy twórcy i jak sobie z nimi radzić.
  • Zdradzę swoje sposoby na robienie naturalnych ujęć osobom bez doświadczenia w pozowaniu.
  • Zabiorę Cię na sesję z profesjonalną modelką i pokażę swoją pracę w terenie od zaplecza.
  • Przejdziemy wspólnie przez proces obróbki zdjęć od surowego ujęcia po efekt końcowy.
  • Wspólnie zburzymy kilka barier w Twojej głowie, które blokują Cię przed działaniem.
  • W prezencie paczka 6-ciu presetów do obróbki do programów Lightroom i Photoshop mojego autorstwa.

 

Cena:  129zł

 

OPINIE

"Od dawna czekałam na taką publikację. Publikację, w której fotografia nie będzie postrzegana jedynie przez pryzmat ogniskowych, obiektywów, matryc itd. W końcu fotografia portretowa to praca z człowiekiem i w końcu właśnie człowiek wychodzi na pierwszy plan. Bez wystudiowanych póz, bez do bólu wyretuszowanej skóry. Jest sobą. Jest prawdziwy. Dziękuję, że napisałaś tego e-booka. Jestem przekonana, że pomoże on wielu osobom przełamać opory, obawy i rozwinąć swój twórczy potencjał."

- Marta

 

"Jestem przekonana, że ten e-book będzie najważniejszym drogowskazem dla osób, które mają podobne podejście do fotografii i w ogóle życia. Wiele z tych wskazówek usłyszałam na Twoich warsztatach i nigdy o nich nie zapomniałam. Cieszę się, że piszesz też o kryzysach i wypaleniu. To tak ważne, żeby o tym mówić. U Ciebie ta opowieść o kryzysach brzmi, jak naturalny etap, w którym można znaleźć drogowskaz do zmian. To bardzo szczera i inspirująca treść."

- Roksana

 

"W pierwszej części miażdżysz lęki, które towarzyszą każdemu na początku drogi. Ja jestem w tym miejscu, czuję napięcia w całym ciele i podczas lektury nawet w takim fizycznym wymiarze czułam, jak wszystko puszcza. Słyszę kojący głos mądrej kobiety, która już przeszła tę drogę: nie musisz wszystkiego, współpracuj z innymi, nie porównuj się z konkurencją, zmieścisz się na rynku. Zaczynam oddychać."

- Julita

 

"Jestem w 100% pewna, ze e-book pozwoli znaleźć spokój fotografom w ich drogach fotograficznych i każdy znajdzie coś w nim dla siebie. Wydaje mi się, że jest takim dobrym drogowskazem - żeby nie rezygnować z siebie i słuchać intuicji. E- book ma dużo porad praktycznych i to w taki, sposób jaki najbardziej lubię - czyli bez zbędnego owijania w bawełnę. Zapisałam już nawet kilka fragmentów i zadania do wykonania. Jeszcze tylko dodam, że e-book napisałaś świetnym przystępnym językiem i fantastycznie się go czyta!"

- Paulina

 

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Jeśli chcesz pozostać ze mną w kontakcie, zapisz się na mój newsletter.


ZAPISZ SIĘ