Ta strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk wizyt użytkowników. Akceptuję / Zamknij

O mnie

Każdy szuka czegoś, co da mu radość i satysfakcję. Pasja, w której będzie się realizował i rozwijał. Moją – nie jedyną, ale największą – jest fotografia.

Nie biegałam jako dziecko z aparatem na szyi, wolałam raczej łazić po drzewach. Nie przypuszczałam nawet, że zostanę fotografem. Wszystko się jednak zmieniło w pewien wieczór 2005 roku. Zauważyłam, że prawdziwa, wyjątkowa fotografia oddziałuje na moje emocje i zapragnęłam, właśnie w ten sposób, dzielić się nimi i budzić je u innych. Od chwili, gdy kupiłam swój pierwszy aparat, zaczęłam patrzeć na świat inaczej. Kadrami, światłem i cieniem.

Fotografia mody i fotografia ślubna różnią się od siebie bardzo. Właśnie to w nich doceniam, że się dopełniają i pozwalają realizować się w całej gamie obrazów. W pierwszej dziedzinie reżyseruję, w drugiej podpatruję. W obu jednak czekam na ten jeden, właściwy, idealny moment. Najważniejsza w fotografii jest dla mnie prawda i piękno oraz by moja fotografia dawała odbiorcom tyle radości, ile mi podczas tworzenia.

Wykonuję sesje modowe, reklamowe, reportaże ślubne, sesje rodzinne i portretowe. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
Anita Suchocka