Ta strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk wizyt użytkowników. Akceptuję / Zamknij

Non Omnis Moriar – sesja dla WOŚP

 Anita Suchocka, dn. 08/01/2015, kategoria: portret

To już druga sesja, którą miałam przyjemność zrobić dla Biżuteryjek zrzeszających się w wyjątkowych projektach dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku praca wielu rąk stworzyła coś, co nie tylko pomoże podopiecznym WOŚPu, ale i upamiętni jedną z dziewczyn wspierającą akcję od lat. Po otrzymaniu przesyłki od koordynatorki Biżuteryjek długo zbierałam się do otworzenia paczki. Gdy w końcu trzymałam w dłoniach misterną, zjawiskową kolię, poczułam dreszcz emocji i ogromną falę wzruszenia. Smutek mieszał się z podziwem, aż w końcu powstał z tego uśmiech i myśl, że Agnieszce na pewno się naszyjnik podoba… Więcej o historii magicznej igły utrwalonej w ćmie znajdziecie [tutaj]. Przede mną było ciężkie zadanie. Pomijam już fakt, że pora roku mocno utrudnia realizację sesji w plenerze, gdzie czuję się najlepiej. Największą trudnością było zaprezentowanie dzieła kilkunastu dziewczyn w sposób na tyle stonowany, ale i piękny, by zatopić w nim odrobinę historii, którą za sobą niesie. Ten naszyjnik zasługuje na wyjątkową uwagę, mam nadzieję, że poświęcicie mu kawałek swojego czasu.

Aukcję, na której możecie przeczytać całą historię tworzenia naszyjnika oraz oczywiście go wylicytować, znajdziecie [tutaj].

Oczywiście nie dałabym rady stworzyć nawet ułamka tych zdjęć, gdyby nie wspaniałe dziewczyny, które bez chwili zawahania stawiły się w  gotowości, by stworzyć wspólnie poniższe zdjęcia.

modelka: Ewelina Pocztarska (Szalona Ewa, przyjechała na zdjęcia z całą rodziną z drugiego końca Polski!)
makijaże: Ola Oblicka
fryzury: Sylwia Drożniak /Fanaberia
suknie: Gosia Motas (Gosia w zaledwie kilka dni uszyła sukienki specjalnie na tę sesję)

Bardzo Wam, dziękuję, jesteście wielkie!

Inne wspaniałe projekty obejrzycie na [aukcjach biżuteryjek].