Ta strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk wizyt użytkowników. Akceptuję / Zamknij

Ida i Michał

 Anita Suchocka, dn. 06/09/2017, kategoria: sesja narzeczeńska

Gdy Ida podzieliła się wieściami na temat swoich zaręczyn, bardzo chciałam, żeby to właśnie do mnie napisała w sprawie zdjęć. Wielka więc była moja radość, gdy niedługo później odczytałam od niej wiadomość. Jej fotografia i spojrzenie na wiele spraw jest mi wyjątkowo bliskie i z pewnością stałyśmy kiedyś w jednej kolejce po wrażliwość.  To cudowna kobieta z właściwym mężczyzną u boku, który nawet po tych wszystkich latach nadal zbiera dla niej kamienie na szlaku. To jedna z tych relacji, które zagruntowała przyjaźń i partnerstwo. Dobrze mi z nimi było na tym górskim szlaku.

Koniecznie zobaczcie piękne fotografie Idy, a ja już nie mogę się doczekać pewnej wrześniowej soboty, gdy spotkam i pośmieję się z nimi raz jeszcze.

ida i michal (1)

ida i michal (2) ida i michal (3) ida i michal (4) ida i michal (5) ida i michal (6) ida i michal (7) ida i michal (8) ida i michal (9) ida i michal (10) ida i michal (11) ida i michal (12) ida i michal (13) ida i michal (14) ida i michal (15) ida i michal (16) ida i michal (17) ida i michal (18) ida i michal (19) ida i michal (20) ida i michal (21) ida i michal (22) ida i michal (23) ida i michal (24) ida i michal (25)

Zdjęcia obrobione przy użyciu AS presets Wedding Collection.

Zapisz

Zapisz

Zapisz